Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

VAIZDO REŽISŪRA

 

 

Kodėl verta rinktis LMTA?

LMTA sutelkti ryškiausi Lietuvos kino ir televizijos režisūros bei reklamos gamintojų studijų specialistai, pedagogai;
priėmimo reikalavimai Į LMTA Vaizdo režisūros studijų programą yra specifiniai ir žymiai aukštesni nei kitose panašios pakraipos specialistus rengiančiuose Lietuvos aukštosiose mokyklose, todėl į LMTA priimami gabiausi ir geriausiai pasirengę abiturientai;
LMTA rengia vaizdo režisierius, galinčius dirbti kino, televizijos ar reklamos srityse, savarankiškai ir profesionaliai vykdyti filmavimo pasiruošimo, filmavimo ir montavimo darbus bei projektus.

Koks yra šios studijų programos tikslas?

Vaizdo režisūros studijų programos tikslas yra parengti vaizdo režisierius, gebančius atsakyti už kūrinio ar TV bei kino projekto meninę vertę, jos sukūrimą ir įgyvendinimą, pritaikant režisūros, dramaturgijos, technikos ir garso supratimo žinias, gebančius savarankiškai vykdyti projektus Lietuvos nacionalinėse ir komercinėse televizijose, skaitmeniniuose ir kino projektuose, kino pramonėje, reklamos ir medijos srityse, teatro scenose.

Kokios yra šios studijų programos specializacijos?

Šioje studijų programoje specializacijų nėra.

Koks kvalifikacinis laipsnis suteikiamas baigus šią studijų programą?

- Kino bakalauras;


Kokie pedagogai dėsto šioje studijų programoje?

Dėstytojų meninė kompetencija užtikrina aukštus studentų rengimo rezultatus, o aktyvi meninė veikla motyvuoja studentus aktyviai dalyvauti kūrybiniame gyvenime. Dėstytojai nuolat rengia metodines priemones, kurios panaudojamos Vaizdo režisūros meno studijų reikmėms, taip pat suteikia studentams galimybę dalyvauti jų vykdomuose projektuose. Pedagogai aktyviai dalyvauja seminaruose, darbo stovyklose bei festivaliuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Šia veikla dėstytojai semiasi naujų įgūdžių profesinėje veikloje, susipažįsta su naujomis technologijomis, metodika, turi galimybę gauti naujos vaizdinės bei literatūrinės medžiagos, skatinančios pedagoginės veiklos kokybę. Vaizdo režisūros studijų programos dėstytojai išnaudoja visas galimybes dalyvauti stažuotėse, meistriškumo kursuose, su režisūra susijusiuose seminaruose, konferencijose ir tarptautinėse pedagogų mainų programose. Katedros pedagogai taip pat aktyviai dalyvauja viename iš ryškiausių LMTA Kino ir TV mokomosios studijos projektų „Vasaros media studija“.

Informaciją apie dėstytytojų kvalifikaciją rasti galite Kino ir televizijos katedros puslapyje.

Kokią meninę veiklą plėtoja studentai?

Dėstytojai, itin aktyviai besireiškiantys meninėje ir profesinėje veikloje, kviečia bendradarbiauti ir savo studentus (kartu su studentais rengia bendrus projektus ir pan.). Taip dar studijų metais yra formuojama labai reikalinga būsimai meninei karjerai profesinė patirtis.

Kokie pagrindiniai priėmimo į šią studijų programą reikalavimai?

Norint studijuoti šią studijų programą, reikia turėti vidurinį išsilavinimą ir LMTA nustatyta tvarka išlaikyti stojamąjį egzaminą. Naujausia informacija apie priėmimą skelbiama www.lamabpo.lt ir www.lmta.lt/lt/priemimas-1

Stojamojo egzamino reikalavimai.

Kokiose pakopose galima studijuoti šią studijų programą?

Pirmąją (bakalauro) pakopą baigę Vaizdo režisūros studijų programos studentai gali tęsti studijas menų studijų srities teatro ir kino krypties antrojoje pakopoje (magistrantūroje).

Kokios yra įsidarbinimo perspektyvos?

Įgiję kino bakalauro/magistro laipsnį, vaizdo režisieriai gali dirbti režisieriais, režisieriaus asistentais TV ir kino studijose, reklamos agentūrose, renginių firmose. Baigęs šią studijų programą, studentas turi pakankamai žinių ir gebėjimų vykdyti projekto sukūrimo, scenarijaus rašymo, filmavimo pasiruošimo, filmavimo vykdymo bei montažo darbus. Taip pat gali savarankiškai plėtoti meninę veiklą.

 
 
Kalendorius
 
Rugsėjis 2018
PATKPnŠS
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930