Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

S_ECMA

 
Tarptautiniai ryšiai
Tarptautiniai projektai
 

2012 m. ECMA sesija Vilniuje – puiki proga Europos kamerinės muzikos atlikėjams susirinkti kartu ir pasidalinti patirtimi bei kūrybinėmis idėjomis. Atviros kamerinės muzikos meistriškumo pamokos ir koncertai suteiks dalyviams galimybę tobulėti, stebėti kolegų darbo procesą bei jo rezultatus.

Šių metų ECMA sesijos dalyviai galės geriau pažinti mūsų sostinę Vilnių ir turtingą Lietuvos kultūrą. Sesijos renginiai vyks istorinėse erdvėse – Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Taikomosios dailės muziejuje, Vilniaus universitete, bus skaitomos paskaitos, supažindinančios su Lietuvos kultūra, lietuvių kamerine muzika.

Didžiuojamės šiemet ECMA mums patikėta garbe tapti jau tradiciniu tapusio ir tarptautinį pripažinimą pelniusio renginio šeimininkais. Džiaugiamės, kad šios dešimt dienų Vilnių praturtins papildomais kamerinės muzikos garsais, o sesijos dalyviai, tikimės, patirs daug kūrybinių impulsų bei gerų įspūdžių.

Prof. Zbignevas Ibelgauptas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos rektoriusERASMUS IP S_ECMA partneriai:ECMA sesijos ir Erasmus IP S_ECMA koordinatorius
– LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJA (LMTA)

Tarptautinių ryšių skyriaus telefonas (8 5) 2124967

S_ECMA leidinys

www.ecma-music.com bei www.facebook.com/ECMAmusic
www.lmta.lt