Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Priėmimas

 
Stojantiesiems
I pakopa. Bakalauro studijos
 

2018 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademija skelbia priėmimą į šias  studijų programas:

Studijų programa

Specializacijos

Pastabos

Garso dizainas*

ekrano menai

Kino menas

 

režisūra

 

operatorius  

 

 

Kompozicija**

 

akademinė kūryba

 

skaitmeninė kūryba

 

Meno vadyba

 

Stojamojo egzamino nėra.

Muzikos atlikimas**

specializacijos

 

Muzikologija

 

Stojamojo egzamino nėra.

Muzikos teorija ir kritika**

 

 

Scenos ir kino menų istorija ir kritika

 

 

Teatro menas

vaidyba

 


* į šią studijų programą bus priimama studijuoti, jeigu programa bus įregistruota Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registre.

** stojantiems į šias muzikos krypties studijų programas įskaičiuojamas muzikologijos mokyklinio brandos egzamino įvertinimas.

 


Lietuvos Respublikos šveitimo ir mokslo ministro 2015 m. rugpjūčio 12 d. įsakymu nr. V-888 „Dėl asmenų, pretenduojančių į valstybės finansuojamas pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų vietas, mokymosi rezultatų minimalių rodiklių nustatymo“.

Norint pateikti prašymą studijuoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pirmosios (bakalauro) pakopos studijose reikia registruotis per Bendrojo priėmimo sistemą. Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą.

Stojantieji į Muzikos atlikimo studijų programos dainavimo ir choro dirigavimo specializacijas turi pasitikrinti pas gydytoją foniatrą. Daugiau informacijos.

Stojantieji į Muzikos atlikimo studijų programos fortepijono specializaciją turi galimybę repetuoti vieną pusvalandį LMTA Didžiojoje salėje. Daugiau informacijos.

Užsienio lietuvių, įgijusių vidurinį išsilavinimą Lietuvoje, konkuravimo dėl priėmimo į valstybės finansuojamas studijų aukštosiose mokyklose vietas tvarkos aprašas

Konkursinis balas

Priėmimo statistika

 

 
 
Kalendorius
 
Rugsėjis 2018
PATKPnŠS
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930