Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

MUZIKOS TERAPIJA

 

 

Muzikos terapija yra menų terapijos šaka. Tai sveikatos priežiūros veikla, kurią vykdo muzikos terapeutas, naudojantis muziką ir terapinius santykius asmens ar jų grupės fizinei, psichinei, socialinei sveikatai ir gerovei stiprinti.

Muzikos terapijos studijų programa – tai jungtinė studijų programa, vykdoma Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kartu
su Vilniaus universitetu.

Programos tikslas

Parengti medicinos ir sveikatos magistrą, profesionaliai taikantį muzikos terapiją asmens sveikatos ir gerovės srityje: gebantį įgyvendinti muzikos terapijos programas įvairioms klientų grupėms sveikatos priežiūros, socialinėse ir specialiojo ugdymo įstaigose, skirtingose sociokultūrinėse aplinkose; gebantį savarankiškai spręsti profesines problemas nuolatinės kaitos kontekste ir atsakyti už savo veiklos rezultatus; gebantį vykdyti mokslinę tiriamąją veiklą – plėtoti naujas idėjas ir dalyvauti tarpdiscipliniuose tyrimuose, tobulinti muzikos terapijos metodus ir kurti naujus.

Įsidarbinimo galimybės

Sėkmingai baigusieji  Muzikos terapijos studijų programą galės dirbti muzikos terapeutais psichikos sveikatos centruose, reabilitacijos ir sanatorinio gydymo įstaigose bei kitose asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Taip pat krizių pagalbos centruose, socialinių paslaugų, penicentinės veiklos ir specialaus ugdymo įstaigose bei privačiuose sektoriuose.

Minimalus išsilavinimas

Į  Muzikos terapijos studijų programą priimami asmenys, turintys šį išsilavinimą: muzikos bakalauras; meno (muzikos) pedagogikos bakalauras; slaugos bakalauras; kineziterapijos bakalauras; ergopterapijos bakalauras; socialinio darbo bakalauras; psichologijos bakalauras; medicinos magistras.

 
 
Kalendorius
 
Rugsėjis 2018
PATKPnŠS
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930