Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
Kviečiame į kursus: „Šokis ir judesys sveikatai“ ir „Muzika ir sveikata“
2018 - 01 - 08  11.45 val.

KURSAS „MUZIKA IR SVEIKATA“

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, bendradarbiaudama su Lietuvos muzikos terapijos asociacija, parengė neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą „Muzika ir sveikata“.

Kursų data: 2018 m. sausio 15 d. – balandžio 23 d.

REGISTRACIJA
Kainos, programos turinys, lektoriai

Programos tikslas – parengti specialistus, turinčius kompetenciją kurti sveikatai palankią muzikinę aplinką ir taikyti muzikos terapijos metodus įvairaus amžiaus sergančiųjų, neįgaliųjų, socialinės rizikos ar atskirties žmonių sveikatinimo, ugdymo(si), socializacijos programose / projektuose.

Programa „Muzika ir sveikata“ (Įvadas į muzikos terapijos magistrantūros studijas) gali būti siūloma muzikos specialistams ir sveikatos priežiūros specialistams, turintiems muzikinį išsilavinimą, kaip:
a) parengiamieji kursai siekiant muzikos terapeuto profesijos. Dalyviai, baigę šią programą, toliau galės tęsti studijas Muzikos terapijos magistrantūros programoje (Jungtinė LMTA ir VU Muzikos terapijos magistrantūros programa);
b) kvalifikacijos tobulinimas, įgyjant kompetenciją taikyti muzikos terapijos metodus savo profesijos ribose;
c) asmenims, siekiantiems asmeninio tobulėjimo.

Programos uždaviniai – sudaryti sąlygas mokymų dalyviams įgyti specialiųjų sveikatos priežiūros, muzikavimo bei muzikos terapijos žinių ir gebėjimų; sudaryti sąlygas mokymų dalyviams įgyti kompetenciją taikyti muzikos terapijos metodus savo profesijos rėmuose.


„ŠOKIS IR JUDESYS SVEIKATAI“

Lietuvos muzikos ir teatro akademija ir Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacija (LŠJTA) parengė neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą „Šokis ir judesys sveikatai“.

Kursų data: 2018 m. sausio 13 d. – balandžio 30 d. 


REGISTRACIJA
Kainos, programos turinys, lektoriai

Programos tikslas – parengti specialistus, turinčius kompetenciją kurti sveikatai palankią šokio ir judesio aplinką ir taikyti šokio-judesio terapijos metodus įvairaus amžiaus sergančiųjų, neįgaliųjų, socialinės rizikos ar atskirties žmonių sveikatinimo, ugdymo(si), socializacijos programose / projektuose.

Programa „Šokis ir judesys sveikatai“ rekomenduojama kaip:
a) parengiamieji kursai siekiant šokio-judesio terapeuto profesijos. Dalyviai (baigę šokio, choreografijos, menotyros studijas; psichologijos, visuomenės sveikatos, medicininių krypčių, slaugos specialistai, ergoterapeutai, kineziterapeutai, socialiniai pedagogai, spec. pedagogai), baigę šią programą, toliau galės tęsti studijas šokio-judesio terapijos magistrantūros programoje (rengiama Jungtinė LMTA ir VU Medicinos fakulteto Menų terapijos magistrantūros programa);
b) kvalifikacijos tobulinimas, įgyjant kompetenciją taikyti šokio-judesio terapijos metodus savo profesijos ribose (šokio, choreografijos specialistams; psichologijos, medicininių krypčių, slaugos specialistams, ergoterapeutams, kineziterapeutams, socialiniams pedagogams, spec. pedagogams dirbantiems arba ketinantiems dirbti sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų, specialiojo ugdymo ar kitose įstaigose);
c) asmenims (turintiems bet kokį išsilavinimą), siekiantiems asmeninio tobulėjimo ir šokio-judesio terapijos metodų pažinimo.

Programos uždaviniai – sudaryti sąlygas mokymų dalyviams įgyti specialiųjų sveikatos priežiūros, šokio improvizacijos ir kūrybos bei šokio-judesio terapijos žinių ir gebėjimų; sudaryti sąlygas mokymų dalyviams įgyti kompetenciją taikyti šokio-judesio terapijos metodus savo profesijos rėmuose.

xxx

Baigusiems pasirinktą programą bus išduodami Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai ir akademinės pažymos, kuriose bus nurodomi išklausyti ir atsiskaityti dalykai bei pasiekti mokymosi rezultatai.

KONTAKTAI:

Kursas „Muzika ir sveikata“ koordinatorė

Vaiva Šatkutė-Marozienė | vaiva.maroziene@lmta.lt

Kursas „Šokis ir judesys sveikatai“ koordinatorė
Ilona Sakalauskienė | ilona.sakalauskienė@lmta.lt

Daugiau informacijos:
www.kkc.lmta.lt
Draugaukime Facebook‘e

 
 
Kalendorius
 
Rugsėjis 2018
PATKPnŠS
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930