Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Apie EBSCO

 
Apie LMTA
Struktūra ir valdymas
Biblioteka
 

EBSCO: Academic Search Complete – multidisciplininė pilnatekstė, specialiai akademinėms institucijoms kuriama mokslo publikacijų duomenų bazė. Apima įvairias mokslo sritis: teisę, ekonomiką, vadybą, politologiją, švietimą, psichologiją ir kitas. Bazė pateikia per 6100 visateksčių žurnalų, iš kurių 5100 recenzuojami. Taip pat galima rasti rodyklių ir santraukų, monografijų, pranešimų, konferencijų medžiagos ir kt.

• Business Source Complete – verslo informacijos duomenų bazė, kurioje pateikiama bibliografinė ar visatekstė informacija iš mokslinių ir bendro pobūdžio žurnalų. Bazėje galima rasti informacijos verslo, ekonomikos, finansų, draudimo, buhalterinės apskaitos ir kitomis temomis.

• ERIC - (Educational Resource Information Center) – referatinė duomenų bazė švietimo klausimais, kuriama JAV švietimo departamento informacijos centro.

• MasterFILE Premier – duomenų bazė, ypač populiari viešųjų bibliotekų tarpe. Ji orientuota ne tik į akademinį vartotoją, bet skirta ir platesniam skaitytojų ratui. Greta mokslinių žurnalų čia pateikiama daug populiaraus turinio periodinių leidinių. Duomenų bazėje pateikiama informacija pagrindinių mokslų klausimais, knygų apžvalgos, biografijos.

• Health Source - Consumer Edition – šioje bazėje galima rasti išsamią informaciją apie sveikatą, sveikatos apsaugą, medicinos mokslus, maistą, mitybą, vaiko priežiūrą, sportinę mediciną.

• Health Source - Nursing/Academic Edition – bazėje apie 550 mokslinių visateksčių žurnalų medicinos temomis, daugiau nei 850 žurnalų straipsnių referatai.

• Library, Infromation Science&Technology Abstracts – bazę sudaro bibliografiniai įrašai iš daugiau nei 600 periodinių leidinių, knygų, mokslinių ataskaitų bei mokslo darbų (bibliotekininkystė, katalogavimas, elektroninė informacija ir paieška, informacijos vadyba ir kt.)

• MEDLINE – referatinė duomenų bazė, kurioje galima rasti informacijos apie ligonių slaugymą, stomatologiją, veterinariją, sveikatos apsaugą ir kitais klausimais. Čia galima rasti referatus iš daugiau nei 4800 recenzuojamų mokslinių periodinių leidinių.

• Newspaper Source – čia pateikiami straipsniai iš daugelio nacionalinių ir regioninių (JAV) bei tarptautinių laikraščių. Bazė atnaujinama kasdien.

• Regional Business News – kasdien atnaujinamą duomenų bazę sudaro JAV regionų verslo naujienos, apžvalgos, publikuojamos 75 verslo žurnaluose ir laikraščiuose.

• Teacher Reference Center – bibliografinė informacija iš 270 populiariausių švietimo žurnalų. Bazėje galima rasti informacijos šiomis temomis: suaugusiųjų mokymo, pedagogikos, mokomosios žiniasklaidos, kalbos menų, raštingumo standartų ir kt.

 

Duomenų baze galima naudotis iš visų LMTA kompiuterių be slaptažodžių.

Prie duomenų bazių galima prisijungti naudojant nuotolinę prieigą Ezproxy. Duomenys prisijungimui:

  • Vartotojas – Jūsų LMTA sistemos prisijungimo vardas
  • Slaptažodis – Jūsų LMTA sistemos slaptažodis

 

Vartotojai gali kopijuoti (perkelti į kompiuterį, spausdinti ir pan.) dalį informacijos darbo ar studijų tikslams tik nedideliais kiekiais. Draudžiama informaciją kopijuoti ištisai, naudoti komerciniais tikslais, kelti į internetą.

 
Struktūra ir valdymas
Biblioteka
Garso - vaizdo ir informacinių technologijų centras
 
 
Kalendorius
 
Rugpjūtis 2018
PATKPnŠS
   1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031